Інструкції

Очищення. Відновлення. Догляд.

Оптимальний догляд за волоссям складається з 3 простих, але універсальних засобів. Шампунь м’яко очищує та готує волосся до наступних етапів. Бальзам захищає волосся, робить його слухнянішим і полегшує розчісування. І третє: спеціальний засіб (маска, спрей, флюїд) – щоразу, коли волосся потребує спеціального догляду.

 • Шампунь

  Шампуні м’яко й ретельно очищують волосся. Вони видаляють шкірний жир і часточки відмерлої шкіри, а також залишки засобів для стайлінгу та догляду. Дуже важливо повністю змивати шампунь, інакше волосся залишиться тьмяним.

  Шампуні серії Gliss Kur (Гліс Кур) оптимально підходять для різних типів волосся, враховуючи їхні потреби та особливості догляду. Спеціальні активні комплекси надають волоссю саме те, чого воно потребує: більше блиску, більше догляду, більше сили, більше еластичності та більше відновлення.

 • Бальзам

  Як і шампунь, бальзам також є основним компонентом догляду за волоссям, його слід використовувати після кожного миття голови. Під час миття шампунем волосся сплутується, що призводить до незначних ушкоджень під час розчісування. Завдяки бальзаму волосся стає слухнянішим та легше піддається розчісуванню. Крім того, бальзам, наприклад, захищає волосся під час сушіння феном.

  Бальзами поділяються на ті, що потрібно змивати, й ті, що ні.
  Бальзами, які необхідно змивати, слід м’якими масажними рухами нанести на волосся відразу після миття, а потім змити. Вони живлять волосся і роблять його слухняним. Волосся залишається таким після висихання та легко піддається стайлінгу.

  Бальзами, які не потрібно змивати, наносять на вологе чи на сухе волосся безпосередньо перед розчісуванням. Це забезпечує тривалий догляд та легкість застосування.

  Бальзами серії Gliss Kur (Гліс Кур) підходять для різних типів волосся, оптимально відповідаючи їхнім потребам та особливостям догляду. Спеціальні активні комплекси надають волоссю саме того, що воно потребує: більше блиску, більше догляду, більше сили, більше слухняності та більше відновлення.

 • Спеціальні засоби для догляду за волоссям

  Спеціальні засоби забезпечують інтенсивний догляд. Вони застосовуються за потреби – 1-3 рази на тиждень. Усі активні комплекси наших спеціальних засобів мають одну спільну рису: їхні цінні інгредієнти містяться у високих концентраціях і відновлюють пошкоджене волосся саме там, де це потрібно. Відповідно, важливо обирати правильні засоби для індивідуальних потреб волосся.

  Існує два основних види спеціальних засобів для догляду за волоссям: ті, що потрібно змивати, і ті, що ні.

  Спеціальні засоби, які необхідно змивати (наприклад, маски), слід залишити на волоссі приблизно на 1 хвилину. Дуже просто посилити ефект маски можна за допомогою тепла, вдягнувши на голову поліетиленову шапочку.

  Спеціальні засоби, які не потрібно змивати (наприклад, сироватки, флюїди тощо), слід м’яко нанести масажними рухами чи розпилити на вологе волосся (іноді тільки на кінчики волосся), залежно від виду продукції. Це не лише заощаджує час, але й гарантує тривалий догляд.

  Спеціальні засоби серії Gliss Kur (Гліс Кур) оптимально підходять для різних типів волосся, враховуючи їхні потреби та особливості догляду – прагнете Ви захисту від січення чи підвищення стійкості кольору волосся , потребуєте негайного відновлення чи бажаєте блискучого завершення Вашого догляду за волоссям.

gk_footer_visual_ua_440x50