Активний комплекс

Ефективний та доступний – активний комплекс від Gliss Kur (Гліс Кур)

Щоб волосся мало здоровий і гарний вигляд, йому необхідний правильний догляд. Але кожному типу волосся потрібні різні компоненти для догляду. Серії для догляду за волоссям від Gliss Kur (Гліс Кур) містять спеціальні активні комплекси, розроблені для потреб різних типів волосся.

 • Зображення ефективності: засоби з потрійною концентрацією рідких кератинів

  ЕКСТРЕМАЛЬНЕ ВІДНОВЛЕННЯ - З потрійною концентрацією рідких кератинів

  Чудовий засіб по догляду за пошкодженим та сухим волоссям: інноваційна формула ЕКСТРЕМАЛЬНЕ ВІДНОВЛЕННЯ з потрійною концентрацією рідких кератинів допоможе впоратися навіть із глибоко пошкодженням волоссям. Нова формула з кератинами, ідентичними натуральним,  точно діє у містах пошкодження волосся, заповнюючи ушкоджені ділянки кератином.

  Про серію ЕКСТРЕМАЛЬНЕ ВІДНОВЛЕННЯ
 • Зображення: активний комплекс із рідким шовком

  Рідкий шовк і блик - РІДКИЙ НУТРІ-ШОВК

  Розгладження і блиск для ламкого, позбавленого блиску волосся: активний комплекс РІДКИЙ НУТРІ-ШОВК містить елементи шовку в рідкому вигляді і додає волоссю інтенсивного блиску та еластичності - для шовковистого блиску Вашого волосся.

  Про серію РІДКИЙ ШОВК
 • Зображення активного комплексу: з 7 відновлювальними оліями.

  З 8 б'юті-оліями і кератином – OIL NUTRITIVE

  Для здорового блиску і захисту волосся, до самих кінчиків: спеціальна формула OIL NUTRITIVE містить 8 б'юті-олій і кератин, що доглядають за волоссям. Для довгого, посіченого волосся.

   

  Про серію OIL NUTRITIVE
 • Зображення активного комплексу: з рідкими кристалами та УФ-фільтром

  Сироватка-відновлення & захист кольору

  Інновація Неймовірний колір задовольняє потреби фарбованого, тонованого і мелірованого волосся. Ефективна формула лінії Неймовірний колір з сироваткою відновлює волосся і закріплює колір - для захисту кольору волосся до 10 тижнів* і сліпучого блиску.

  * При регулярному використанні.

  Про серію НЕЙМОВІРНИЙ КОЛІР
gk_footer_visual_ua_440x50